Шангај, Кина    +86-21-54306275

Контактирајте не

Контакт Инфо

Седиште: Шангај WER-Кина индустрија копродукции, ООД

Хонгконг филијала: Шангај Wer-Кина дигитална технологија Опрема копродукции, Ограничена

Адреса: Единица Б-3, бр.206, Пеикун патот, Минхан округ, Шангај 201111, НР Кина

Тел: + 86-21-54306275

Факс: + 86-21-54305249